U nás se bude cítit jako doma...
Přijeďte si k nám odpočinout...

V penzionu Star pro Vás máme připravené dva druhy pokojů - s vlastním sociální zařízením a se společným sociální zařízením. Protože jsme historická budova (jako penzion fungující od roku 1930), pokoje jsou opravdu rozdílné a postupně se renovují, rozhodli jsme se udělat ceny za pokoj / noc se snídaní a Vám poskytnout fotografie a přesný popis pokoje. Již při rezervaci tedy víte, jaký pokoj budete mít.

Pokoj číslo 1. Třílůžkový pokoj v prvním patře se společným sociálním zařízením. Na pokoji je umyvadlo.

Cena 1100,-Kč / noc se snídaní

Pokoj číslo 2. Dvoulůžkový pokoj v prvním patře se společným sociálním zařízením. Na pokoji je umyvadlo.

Cena 850,-Kč / noc se snídaní

Pokoj číslo 3. Dvoulůžkový pokoj v prvním patře se společným sociálním zařízením. Na pokoji je umyvadlo.

Cena 850,-Kč / noc se snídaní

Pokoj č. 4. Jednolůžkový pokoj v prvním patře se společným sociálním zařízením. Na pokoji je možnost pohodlné přistýlky.

Cena 450,-Kč / noc se snídaní (v případě přistýlky + 250,-)

Pokoj číslo 5. Dvoulůžkový pokoj v prvním patře se společným sociálním zařízením. Na pokoji je umyvadlo.

Cena 850,-Kč / noc se snídaní

Pokoj číslo 6. Rodinný pokoj se dvěma ložnicemi. V prvním pokoji je manželská postel, v druhém pokoj jednolůžková postel a palanda, tedy celkem 5 lůžek. Pokoj je v prvním patře se společným sociálním zařízením. Na pokoji je umyvadlo.

Cena 1700,-Kč / noc / se snídaní

Pokoj číslo 7. Čtyřlůžkový pokoj s manželskou postelí a palandou, pokoj v prvním patře se společným sociálním zařízením. Na pokoji je umyvadlo.

Cena 1300,- / noc se snídaní 

Pokoj číslo 8. Dvoulůžkový pokoj s oddělenými posteli. Pokoj v druhém patře s vlastním sociálním zařízením. Sociální zařízení pro tento pokoj je přes chodbu.

Cena 950,-Kč / noc se snídaní.

Pokoj číslo 9. Čtyřlůžkový pokoj s oddělenými posteli. Pokoj v druhém patře s vlastním sociálním zařízením. Sociální zařízení pro tento pokoj je přes chodbu.

Cena 1650,-Kč / noc se snídaní.

Pokoj číslo 10. Třílůžkový pokoj ve druhém patře s vlastním sociálním zařízením na pokoji. Na pokoji jsou 3 jednolůžkové postele.

Cena 1350,-Kč / noc se snídaní

Pokoj číslo 11. Prostorný čtyřlůžkový pokoj ve druhém patře s vlastním sociálním zařízením. Na pokoji je manželská postel a dvě jednolůžkové postele.

Cena 1700 ,-Kč / noc se snídaní

Foto koupelen z pokojů s vlastním sociálním zařízením (8,9 a 11)

Na každý pokoj je možné vzít na víc dítko do 1,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

Nejen rodiče malých dětí jistě ocení lednici, rychlovarnou konvici a mikrovlnou troubu, která je našim hostům k dispozici na patře.

V penzionu můžete po celý den využívat prostornou klubovnu s dětským koutkem a televizí.

Pro naše hosty k dispozici bezpečná úschova kol v garáži. Dobití elektrokol není problém. 

* Ceny uvedené u pokojů neplatí v době konání Festivalu Mácháč. Zde jsou ceny řešeny individuálně.

Stand Up Paddle boarding, zkráceně SUP, je zábavný nový sport, který se díky svému rychlému rozšiřování stal nejpopulárnějším letním "boardsportem". SUP je sportem a současně zábavou vskutku pro každého.

Zvládne jej kdodkoliv a to i bez jakéhokoliv náročného tréninku a přípravy. Paddleboarding se dá provozovat téměř na jakékoli alespoň minimálně přístupné vodní hladině. Na hladině rybníka, moře nebo řeky si užijete spoustu zábavy a pokud budete chtít, můžete i slušně potrápit své tělo mohutnými záběry pádlem.

 Projížďkách na paddleboardech se snadno vymaníte z přelidněných pláží a budete moci užívat v nějakém klidnějším zákoutí nikým nerušené pohody na osluněné vodní hladině . Pro děti jsou SUPy ideální základnou pro vodní hry a jsou zárukou skvělých prázdnin i bez WIFI. 

Naše paddleboardy jsou "zaparkované" v baru Pod kamerou a lze si je zapůjčit na zvýhodněné ceny - 80,-Kč / hodina , 250,-Kč / 4 hodiny , 450,- / celý den.

Rezervace na v penzionu, na telefonu 733 188 498 a nebo přímo v baru Pod kamerou: