Naše služby...

Stravování

Pro naše hosty denně chystáme chutné a bohaté snídaně formou bufetu. Každý den je vždy jedno teplé snídaňové jídlo, šunka, salám, sýry, zelenina, ovoce, cereálie, jogurt, marmeláda, med, domácí moučník, juice, mléko, káva, čaj... Snídaně jsou v ceně ubytování.

Večeře chystáme pouze pro předem objednané hosty. Cena tříchodového menu je 160,-Kč / dospělá porce a 100,-Kč / dětská porce. Menu je jednotné (není možnost výběru) a skládá se z polévky, hlavního chodu a dezertu popřípadě salátu.

Každý večer pro Vás otevíráme bar s točeným pivem, vínem, nealko nápoji a pochutinami.


Sportovní potřeby

Půjčení paddleboardu

Stand Up Paddle boarding, zkráceně SUP, je zábavný nový sport, který zvládne kdokoliv a to i bez jakéhokoliv náročného tréninku a přípravy. Na hladině rybníka, moře nebo řeky si užijete spoustu zábavy a pokud budete chtít, můžete i slušně potrápit své tělo mohutnými záběry pádlem.

Projížďkách na paddleboardech se snadno vymaníte z přelidněných pláží a budete moci užívat v nějakém klidnějším zákoutí nikým nerušené pohody na osluněné vodní hladině . Pro děti jsou SUPy ideální základnou pro vodní hry.

Naše paddleboardy jsou "zaparkované" v baru Pod kamerou a lze si je zapůjčit na zvýhodněné ceny - 80,-Kč / hodina , 250,-Kč / 4 hodiny , 450,- / celý den.

Rezervace na v penzionu, na telefonu 733 188 498 a nebo přímo v baru Pod kamerou:

Půjčení terénních koloběžek Crussis

Pro naše hosty máme k zapůjčení 4 terénní koloběžky. Půjčit si je můžete za skvělých 99,-Kč.