Apartmány Celnice Lužické hory

Historická budova bývalé celnice na Česko - německých hranicích se nachází v srdci Lužických hor - v Dolní Světlé pod Luží. Lužické hory jsou ideálním místem pro Vaší dovolenou pro celý rok.

Apartmány Celnice jsou vhodné jak pro rodinnou rekreaci tak i po skupiny o maximálním počtu 28 osob. Při pronájmu celého objektu Vám rádi uděláme cenu na míru.

Pro maximální pohodlí našich hostů je k dispozici velká společenská místnost s kulečníkem, TV, kuchyní a prostorný dětský koutek.

Velká rovinatá zahrada Vám poslouží ke grilování a nebo dětem ke hrám. Pro nejmenší hosty je zde připravená trampolína a pískoviště s mnoho hračkami.

Nejbližší okolí je tvořeno historickými domy a chalupami, loukami a lesy plnými krásných turistických tras. V okolí najdete také tři výborné restaurace (nejbližší je 50m nejvzdálenější 500m). Tipy na výlety najdete zde.

Ubytování

Apartmán č. 1 - prostorný apartmán (76m2) pro 8 osob, dvě neprůchozí ložnice po 4 lůžkách, kuchyň s posezením, koupelna se sprchou a WC.

Apartmán č. 2 - prostorný apartmán (84m2) pro 8 osob, tři neprůchozí ložnice, dvě dvoulůžkové a jedna čtyřlůžková, kuchyň s obývacím pokojem, koupelna se sprchou a WC.

Pokoj č. 1 a 4 - čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Na pokoji je manželská postel a dvě jednolůžkové postele, skříň, stůl a židle, posezení. K dispozici je společná kuchyň.

Pokoj č. 2 a 3- dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Na pokoji je manželská postel, skříň, stůl a židle, posezení. K dispozici je společná kuchyň.

Více info zde.